Статті

Дану статтю хочу присвятити мікроклімату приміщення оперативної поліграфії, офісу та й житлового приміщення.
Зокрема мова буде йти про вологість. Всі власники друкуючих пристроїв рано чи пізно стикаються з тим, що через недостатню вологість в приміщенні якість друку погіршується. Вирішення цієї проблеми доволі просте: зволожувач.

Дана стаття є логічним продовженням попередньої. Її буде присвячено принтеру Kyocera.

Почну не інформативно, а більш емоційно.

Так от, принтер запаковано в стандартну упаковку, яка має зручні ручки для транспортування. В цілому принтер захищено від більшості неприємностей, що можуть трапитись на шляху до покупця.

Не став виключенням і наш екземпляр - не дивлячись на те, що на упаковці є доволі глибока вм'ятина, принтер потрапив до нас неушкодженим.

Друзі, хочу присвятити статтю огляду цікавому, на мій погляд, принтеру Kyocera FS-4300DN.

Почнемо з того, чим цікавий цей принтер?

Підчас спілкування із колегами та клієнтами доволі часто зтикаюсь/зтикався з нерозувмінням суті і значення присутності автоматичного подавача оригіналів, а також його вагомого внеску в полегшення роботи оператора копіювального апарату. Для чого потрібен автоподавач, в яких випадках його значення важко переоцінити, який принцип його роботи?

В даній статті спробую відповісти на всі ці запитання.

На даний час існує дуже багато способів друку на папері. Дану статтю хочу присвятити ризографії. Перший апарат (що названо від імені фірми виробника – Riso, звідси пішла назва способу друку - ризографія) було винайдено у 1980 році.
Виробництвом ризографів/дублікаторів займаються:
- Riso Kagaku Corporation – японська компанія, яку зоснував Нобору Хаяма у вересні місяці 1946 року.

В продовження теми о все ще цікавому нам, сподіваюсь і читачам блогу, принтері Kyocera хочу розповісти пропроблему, з якою зіткнувся, а судячи із інформації в інтернеті, вирогідність такої проблемі досить ймовірна. Ця прооблема - неможливість надрукувати біль ніж 1 примірник.
Принтер друкує сторінку:

не допомогла навіть встановлена SD картка))

Дана стаття буде присвячена гільотині, що надзвичайно приємно, українського виробника. Статтю буде направлено не стільки на опис обладнання, як на порівняння даного виробу із його попередниками. Так склалося, що в нашому центрі оперативної полігрфії використовувалась гільотина "Стандарт 4204", яку вже давно знято з виробництва, проте будь-які нарікання щодо виконання її функцій відсутні.

Так от, чим краще стала гільотина?

- один із важливих, на мій погляд, критеріїв це можливість різати «поліграфічний» формат паперу SRA-3,

Хочу поділитись враженнями щодо експлуатації електричної гільйотини. Зокрема мова піде про Boway. Забігаючі на перед, зазначу, що огляд, швидше всього, вийде більше порівняльний. А порівнювати буду, як би я того хотів чи ні, із гільйотинами харківського виробника Стандарт. Це зумовлено тим, що мав можливість користуватись. Не сказати що довго, але достатньо щоби склалося якесь враження і сприйняття.
Розпочну із загальних характеристик:

В даній статті хочу розглянути види скріплення курсових, дипломних, магістерських робіт. Поговоримо про всі існуючі види. Буду намагатись уникати висловлювати власну думку щодо естетичного сприйняття того чи іншого виду перепльоту, зосередимось на обладнанні, характеристиках і позитивних або негативних сторонах.

Усі поліграфісти потрапляли в ситуації, коли з тої чи іншій причині виникали проблеми з витратними матеріалами. Дану статтю хочу присвятити друку на дублікаторі і зоркема альтернативі в підборі фарби. На нашому виробництві разом іхз іншим обладнанням використовується таке обладнання як дублікатор Gestetner 5308 та Nashuatec CP306b. Такий вибір було зроблено взв'язку з іх конструтивними збіжностями - тобто можливість здійснювати між ними обмін барабанами і подібне.

Сторінки