Поліграфічні послуги

Поліграфія - невід'ємна частина життя в сучасному світі. Важко уявити роботу приватної компанії або державної організації, нічного клубу або навчального закладу без використання візиток, фірмових бланків, конвертів, презентаційних матеріалів, брошур, буклетів, календарів, плакатів та іншої продукції.

Всю цю та іншу поліграфічну продукцію ми зможемо виготовити спеціально для Вас!

Візитні картки можуть мати вирішальне значення для розвитку малого та середнього бізнесу.

Візитки можна давати всім своїм потенційним клієнтам - вони можуть стати привабливою рекламою, а також ефективним і недорогим маркетинговим інструментом.

Випустити власну книгу зараз - це престижно!

Книга - найкращий спосіб поділитися своїми знаннями, мріями і фантазіями.

У нашій друкарні можна надрукувати книгу малим і великим тиражем, починаючи від 1 примірника.

Хочете швидко і недорого надрукувати бланки, візитки, листівки, буклети, брошури, прайси, інструкції, анотації, книги, та ін.? Виготовлення друкованої продукції при тиражі від 100 примірників на ризографі - один з найвигідніших способів друку.

При цьому вартість одного примірника знижується зі збільшенням тиражу.

У Вас є потреба зробити копію або роздрукувати з електронного носія текстовий документ, зображення та ін.? Бажаєте отримати невелику кількість фірмових бланків, візиток, брошур, буклетів, календарів, флаерів?

Вам допоможуть наші цифрові багатофункціональні машини.

Друк на офсетній машині - це вигідно!

Ви хочете заявити про себе? Ви бажаєте розширити свій бізнес? Вам необхідний простий і доступний спосіб надати інформацію про себе своїм потенційним клієнтам?

Вам необхідний буклет, календар, брошура, запрошення, плакат, візитна картка? Ми зможемо Вам допомогти.

Ви хочете замовити друковану продукцію?

Для того, щоб Ваша продукція з простої стопи листів стала готовим виробом - буклетом, календарем, блокнотом, журналом, брошурою, вивіскою та ін. - необхідна післядрукарська обробка.

Вам необхідно виготовити книгу, навчальний посібник, наукову працю чи інструкцію?

Клейове безшовне скріплення (КБС) - це оптимальне рішення для скріплення документів. КБС підійде як для одиничних виробів, так і для виробів з великим тиражем.

Ви бажаєте отримати якісні фото в короткі терміни?

Ми зможемо надрукувати для Вас якісні фотографії в дуже короткі терміни і за дуже цікавою ціною на сучасному обладнанні.