Ласкаво просимо на сайт «Копі-Топ»

Ми раді запропонувати Вам наші послуги і товари. Працюючи в чотирьох основних напрямках: виготовлення поліграфічної продукції, оренда копіювальної техніки, продаж офісного обладнання та продаж канцелярських товарів, - ми можемо створити максимально комфортні умови для Вас і Вашого бізнесу.

Поліграфічні послуги

Поліграфія - невід'ємна частина життя в сучасному світі. Важко уявити роботу приватної компанії або державної організації, нічного клубу або навчального закладу без використання візиток, фірмових бланків, конвертів, презентаційних матеріалів, брошур, буклетів, календарів, плакатів та іншої продукції.

Всю цю та іншу поліграфічну продукцію ми зможемо виготовити спеціально для Вас!

Канцелярські товари

Продаж канцелярських товарів - робота будь-якого співробітника від керівника до секретаря немислима без канцелярських товарів і офісних аксесуарів.

Широкий вибір офісних канцелярських товарів дозволить створити максимально зручні умови роботи для Вас і Ваших співробітників.

Офісна техніка та витратні матеріали

Ми пропонуємо Вам широкий спектр поліграфічного, офісного, банківського обладнання та витратних матеріалів. В каталозі Ви знайдете інструменти для скріплення документів, незамінне для поліграфії палітурно-брошурувальне, бігувальне і фальцювальне обладнання, а також величезний вибір ламінаторів та різаків.

З нашим обладнанням Ви зможете випускати ефективну друковану рекламу для свого бізнесу і в рази прискорите роботу офісу чи магазину.

Оренда копіювальної техніки

Оренда копіювальної техніки - послуга дає можливість забезпечити Ваш офіс саме тим обладнанням, яке може задовольнити Ваші потреби сьогодні.

При цьому Ви не будете вкладати великі кошти для придбання копіювальної оргтехніки, Ви не будете зайняті пошуком сервісних інженерів і заміною витратних матеріалів, а Ваші співробітники зможуть витрачати весь свій робочий час на виконання безпосередніх обов'язків.