Kyocera FS-4300 помилка 7900.

Цю статтю хочу присвятити такій проблемі, як помилка 7900 в принтері Kyocera 4300.

Помилка виглядає наступаним чином:

Drum unit EEPROM error. No response is issued from the device in reading/writing for 5 ms or more and this problem is repeated five times successively. Mismatch of reading data from two locations occurs eight times successively. Mismatch between writing data and reading data occurs eight times successively.

В нашому випадку появу помилки спричинили відкривання лотка із апером, в той момент, коли принтер вже отримав завдання на друк.

Штатні спроби видалити помилку потрібного результату не давали, на дисплеї відображалась інформація про помилку, на клавіші принтер не реагував.

Інформація про шляхи вирішення даної проблеми, що розміщена в мережі інтернет 100% результату не давала. І зводилась вона до заміни ремкомплекту, перепрошивці апарату, перевірки всих проводів і конекторів.

В нашому випадку вирішенням проблеми стало зняття елемента живлення із головної плати принтера. Після повернення елемента живлення на дисплеї відобразилась помилка 0840, яка легко усунулась натисканням клавіш

"Червона" та "Сброс"

Проте хочу наголосити, що не варто покладатись на те, що таке вірішення є панацеєю від даної помилки. Це лише один з випадків вирішення проблеми. Загалом головна мета- то діагностика принтера, а вже коли буде виявлено поломку, тоді стануть ясні шляхи її усунення.
На практиці я раджу будь-який сервіс довіряти професіоналам.