Kyocera FS-4300 помилка 7900.

Темы:
Версия для печатиВерсия для печатиСкачать PDFСкачать PDF

 Kyocera FS-4300 помилка 7900.

 

В даній статті хочу розповісти про таку проблему як помилка 7900 в апараті Kyocera 4300.

Звучить ця проблема наступним чином:  


Drum unit EEPROM error. No response is issued from the device in reading/writing for 5 ms or more and this problem is repeated five times successively. Mismatch of reading data from two locations occurs eight times successively. Mismatch between writing data and reading data occurs eight times successively.

 
 

 

В нашому випадку поява помилки була пов’язана із відкриванням 2 лотка принтера в момент, коли завдання на друк оператор вже відправив. Штатні спроби скинути помилку не дали необхідного результату. Апарат після завантаження на клавіши не реагував, а  на дисплеї був цей код.

В інтернеті багато пишуть про шляхи вирішення: перевірити шлейфи і контакти, замінити ремкомплект , прошивку та інше, проте інформація що якийсь метод дав 100% результат - відсутня.

В нашому випадку, випробувавши всі безкоштовні методи (хіба що не перепрошивали) вирішення несправності і не отримавши результату, допомогло зняти елемент живлення із головної плати принтеру. Після встановлення батарейки на місце і підключення, з’явилась помилка 0840, яка легко знялась комбінацією клавіш «Червона» ті «ЗБРОС» і помилка із кодом 7900 не появилась))

 

Проте, зазначений випадок - це лише приклад як може бути (в деяких випадках) усунена помилка, але в жодному разі не варто бути впевненим, що метод даним методом вирішиться ваша проблема і при поломці принтеру - доручити ремонт апарату кваліфікованому сервісному інженеру.